Theme of the week

( 5 ) "Je mi to jedno"

27. září 2012 v 6:00 | Tess

Je mi to jedno.. je mi to jedno.. je mi to jedno..

v poslední době je to taková odpověď na vše. "nejde ti to ve škole! " " je mi to jedno.." ale já za to nemužu. nechci furt dokola vysvětlovat proč mi to vadí, co mi vadí. jenom začnu něco řikat a hned se dozvim, jak muj názor je špatnej.. tak proč se namahat.? "JE MI TO JEDNO" vše řeší.. nedávno mi kámoška řikala, jak to sluší klukovi, kterej se mi líbil. a já řekla, že je mi to jedno. proč asi.. ten kluk se pak choval jak idiot. ale vysvětlujte jí to, že... přijde mi to nebo je to nějaké depresivní :D:D???

jedna věc mi ale jedno není! a to, že v pááááááááááátek se nejde do školy. faktastiiiiiiic. supeeeeer. radooooooost. aneb jak se dostat z sepresivního klima! ;)) plánujete něco? :)

a nakonec.. já vím, že někdy je věta "je mi to jedno" lepší než to vsvětlit.. ale pokusme se o to:)

tess

(0.4) "Já věrím na víly! a jo a jo a jo!"

20. září 2012 v 17:27 | Tess
Tumblr_kshe0rthfw1qa9kg3o1_500_large

theme of the week 0.3 - Tajemství

5. července 2012 v 5:00 | Tess
Tajemství
tak a je tu další téma týdne. 'tajemství' co si pod tím názvem představím? většinou něco co mi někdo nechce říct a řekne "tajemství". pod tímto pojmeme se schová hodně věcí. když to vezmeme ze široka, tak je to - uplná prkotina, něco duležitého nebo něco životně duležítého.. první případ: někdo ti schoval propisku, druhý případ: nevěra (někdo kryje kamaráda) třetí případ: někdo nechce říct o své smrtelné nemoci {rakovina} a je to jeho tajemství. chápu to, že je to těžký říct to, ale rodina ho/ji muže podržet, ale to odbíhám od tématu. já jsem takováta povaha, která by ráda věděla všechno, ale když mi někdo něco prozradí a je to tajemství na 80% to neřeknu dál. někdy se prostě podřeknu no. svoje tajemství málokdy svěřuju. nevím sem taková nesvěřovací :D.

najdou se možná lidi, kteří nechápou jednu základní věc..tajemství se neprozrazuje!

to je snad vše co já o tom dokážu napsat. mějte se fájn :)

Tess :)

theme 0.2 Cestování

19. června 2012 v 18:28 | Tess
Cestování
tohle téma se opravdu hodí, ne ? prázdniny si často spojujeme s cestováním. cestování mám moc ráda a s rodiči cestuju hodně. největší cestovní zážitek pro mě byla asi afrika.
tyhle prázdniny se chystáme do turecka. merhaba :D mám to tam ráda, maj tam dobré jídlo aneb "in relationship with food".

a co si pod pojmem cestování představím?
volnost. jet daleko a poznávat nové místa. né, nemusím jezdit daleko, i v čechách mužu cestovat, ale jedu, letím, jdu někam, kde to neznám nebo kam se vracím, protože se mi tam líbí.

to je asi tak vše, co pod tímto pojmem cítím a o čem bych mohla psát. :)
do komentářů mi můžete napsat, kam se chstáte vy nebo kde se vám líbilo nejvíce :) :* Mějte se hezky
Tess))

(0.1) Normálnost

4. června 2012 v 15:57 | Tess
Normálnost
co je to normálnost? pro každého je normálnost jiný pojem. já beru normálnost takovou, jaká je pro mě a vy ji zas berete tak, jak je normální žít, oblékat se, jíst, pít atp. pro vás typické.

moje normálnost? vstanu, obléknu se, nasnídám se..ne. tak takle ne! pod pojmem moje normálnost se u mě skrývá den, který mě ničím nepřekvapí, den, který je svým způsobem nudný, ale zároveň poklidný. protože nechchi, aby každý den byl zmatený, uběhaný, plný nových věcí, plný překvapení a dalších věcí, které mění "normálnost" na "chaos". Samozřejmě je zase pravda, že bych nechtěla, aby každý den byl normální. já sama nemám povahu normální, ale bláznivou. to znamená ze dny "chaosu" jsou moje. ale kdyby nebylo normálnosti život by nebyl takový, jaký je a za to normálnosti děkuju!
 
 

Reklama