Září 2012

hejej

29. září 2012 v 21:02 | Tess
další den mého života.
vubec sem dneska nemohla spát. podivné. ale dnešek docela dobrej. žádný povinosti. jenom sem večer byla s kočkama na veterině. ale tam to miluju ♥. já chci bejt veterinářka takže.♥♥♥♥♥
zítra se budu učit :X nebavíí. ale musíím.
taky teď koukáte na harryho? mě tady přijde fakt sexyyyy♥ jinak jako nic moc ale tady v tý 4...mmmm.
dále: máte li nějaké dotazy tak tady odpovídám na všechno. :) je to anonymní, tak se nebojte :3

( 5 ) "Je mi to jedno"

27. září 2012 v 6:00 | Tess |  Theme of the week

Je mi to jedno.. je mi to jedno.. je mi to jedno..

v poslední době je to taková odpověď na vše. "nejde ti to ve škole! " " je mi to jedno.." ale já za to nemužu. nechci furt dokola vysvětlovat proč mi to vadí, co mi vadí. jenom začnu něco řikat a hned se dozvim, jak muj názor je špatnej.. tak proč se namahat.? "JE MI TO JEDNO" vše řeší.. nedávno mi kámoška řikala, jak to sluší klukovi, kterej se mi líbil. a já řekla, že je mi to jedno. proč asi.. ten kluk se pak choval jak idiot. ale vysvětlujte jí to, že... přijde mi to nebo je to nějaké depresivní :D:D???

jedna věc mi ale jedno není! a to, že v pááááááááááátek se nejde do školy. faktastiiiiiiic. supeeeeer. radooooooost. aneb jak se dostat z sepresivního klima! ;)) plánujete něco? :)

a nakonec.. já vím, že někdy je věta "je mi to jedno" lepší než to vsvětlit.. ale pokusme se o to:)

tess

zase si tu jen sedím a koukám.

24. září 2012 v 21:15 | Tess

Why not?

takže, takže. musim si to nějak srovnat. po tom, co nevyšel ten víkend se na mě ten kluk vykašlal? jááásně. super. super. super. do p**ele!! achjo. sem fakt šťastna. do toho všeho opakovaní za minulej rok ve škole. oh shiiit!
ale tak něco pozitivnějšího. (nic nemám) dneska sem byla chytrá ne chemii. dokonce sem to pochopila dřív než kámoška :D ale co, aspoň sem si našla čas na předělávání a na vymýšlení novinek pro vás ( a taky i pro mě ;) )
dneska měla babička svátek. vše nej babíííí. jako nemám ráda když mi řiká, jaká jsem neslušná holčička, ale mám ji ráda!!!♥
zejtra snad nic nepíšem. hej jou (hláška mojí kámošky:DD!) taky se učíme psát všema deseti. budu psát megarichle, ale to je vedlejší. profesor řikal, že se dá i propadnout, takže. sakra? :D
co dál? :D v pátek se nejde do školy!!!! klikni sem a uvidíš jakou mám radost :D!
a tak si něco poslechněte zde - teď u nás ve třídě to nějak letíííííí


tak určitě.

19. září 2012 v 15:15 | Tess

Zdravím!

včera sme psali z ájiny. za pět minut sem se to prostě nenaučila takže 4. hej, hej! Ale je to jen potvrzení, jak moc na tu školu kašlu. prostě mě to teď vubec nebaví. jako vždy. až dostanu pořádně přes čumák a budu zase něco zachraňovat, tak se proberu. jo, to jsem já.
dnešek docela šel. sranda s kámoškama byla největší. a navíc nebyla ajina. ta je zítra. budu se učit. slibuju! o čem sem to ale chtěla psát..

Jedu si doma s čajem a suchym chlebem.

17. září 2012 v 14:57 | Tess
fantasie. včera večer sem začla brát antibiotika, protože jsem dostala zánět močovejch cest. to bych ještě přežila. ALE moje mama mi zapomněla k tomu dát nějaký prášky proti potížím od žaludku, na který já když beru antibiotika trpím. fájn! musela sem jít do školy a tam se mi udělalo blbě. supeeer! teď mám party hard in my house. suchej chleba, čaj, netbook a ležení v posteli. yeah. a to v neděli měl za mnou přijet ten kluk. dafuq!!! jestli nebudu do tý doby zdravá nebo se to nějak semele a nepřiede.. áá. to se prostě nesmí stát!!

Tumblr_m9kgliqi1x1qil47mo1_500_large

Tumblr_maeva3fmu21qa2txho1_500_large
♥♥♥♥

tess

zpět, ale se spožděním. :)

16. září 2012 v 11:05 | Tess
prázdniny utekly a já stále čekala na den, kdy se zase vrátím na blog. ten den nepřícházel, stále bylo co shánět a času málo. konečně se tedy oficiálně vracím :)
co se za ty prázdniny změnilo? docela dost. jsem zase o rok starší, protože o prázdninách slavím anrozky. dále jsem se stihla v klukovi zklamat a najít toho nejlepšího kluka. prázdniny jsem si tedy váážně moc užila. nejspíš o prázdninách napíšu takový malý/větší článek.
ve škole jsme hned prví týden psali test z matiky. super. potom sem byla zkoušená z matiky a znovu jsme psalitest. náš učitel se zbláznil. navíc třídní chce, aby jsme se každý zúčastnili nějaké olympiády. ještě lepší. abych to tedy shrnula - škola bude tenhle rok záhul. těším se.
dneska ráno mě probudil řev na cvičáku (máme blízko domu cvičák). nějakej šílenec křičel na chudáka psa. ach jo. to je tady furt a mě to vždycky štve!
a co vaše prázdniny a nástup do školy?
zdraví vrácená Tess :)