Červen 2012

práázdniy

30. června 2012 v 21:05 | Tess
546110_433766183314385_635386001_n_large

jakože to už je konec? nechci!

28. června 2012 v 16:06 | Tess
to už je konec? 2 měsíce ty svoje magory neuvidim♥? bude se mi po nich strašně stýskááát!! už jenom zítra a pak? pak je prostě neuvidim :D! budou mi chybět. vim to:D ale zároveň se těším an táborové osazenstvo.

psala sem o sportovním dnu. byl uplně nejlepší! naše třída byla celkově pátá což neni tak špatný..hahaha :DDD..ale tak nejde jen o to, jak jsme se umístili, ale i jakej to byl legendární den! moje skoky nepočítám :D sice sem nakonec byla 2. z čehož mám radost, ale málem sem při posledním skoku spadla z tý dopadací žíněnky..no to musely bejt skoky :D ale jako nevíc bylo, když přišel nás jediný sponzor RED BULL. rozdávali ho zadarmo. tak že jooo. všichni se tam vrhli stejně jako my s kámoškama..a ta holka: bylo vám patnáct? a my takový sakra slušňačky..Noo, to ještě ne...."Tak to vám nemužu dát"...grr. jako proč? :DDDD tak jdu k tý druhý sama a ona: ty si ještě neměla? ja taková smutnáá "ne, ještě ne" a ona mi
ho dala :DDDDDDD me gusta!
mada-mada-ma-da-gas-kar ! prostě MADAGASKAR♥

23. června 2012 v 21:58 | Tess
byl to dneska, ale super den! :) fakt sem si ho užila. nejdřív celej den na zahrádcee. potom nějaký to učení..hahaha.. :D a potom večer do kina;) na co? na madagaskar 3 :*

bylo to fakt super. smála sem se dost. a to sem potřebovala. sem teď furt jenom ve stresu. nic nestíhám. tohle bylo uvolnění! :)) samozřejmě nechyběl POP CORN ( když chroupu všichni, tak já musim taky me gusta) a KOLA. prostě doporučuju!
zítra se ráno zase budu učit. hahaha :D a opoledne za kámoškou. má bázen asi bude vedro. jóó těším se :D

taky sem se zapřísáhla né to kecám že dneska ještě udelám nějakej outfit, nebno tak :) takže očekávejte, snad to udělám :)
Tess :*

Like a bosssss!

21. června 2012 v 21:23 | Tess
Tudum, tudum! jakože sem boss!!! protože: sem dneska psala test, zkazila sem ho a mám 2 :DDDDDD

tak to něco málo na úvod ;)

mám toho teď jakože dost hodně, že jo. škola, výlety a tak podobně. taky sem byla s miii♥ v kině na MiB3 ♥. miluju muže v černém. a miluju trojku :) bylo to fakt super. a když už jsme u těch filmů, tak v sobotu jdu na madagaskar 3. Asi všichni znáte tu scénku "Ratatatara cirkus, ratatatarata afro cirkus, afro cirkus, afro puntíky, puntíky, puntíky afro" :DD miluju too♥ furt ve škole s holkamaaa.

theme 0.2 Cestování

19. června 2012 v 18:28 | Tess |  Theme of the week
Cestování
tohle téma se opravdu hodí, ne ? prázdniny si často spojujeme s cestováním. cestování mám moc ráda a s rodiči cestuju hodně. největší cestovní zážitek pro mě byla asi afrika.
tyhle prázdniny se chystáme do turecka. merhaba :D mám to tam ráda, maj tam dobré jídlo aneb "in relationship with food".

a co si pod pojmem cestování představím?
volnost. jet daleko a poznávat nové místa. né, nemusím jezdit daleko, i v čechách mužu cestovat, ale jedu, letím, jdu někam, kde to neznám nebo kam se vracím, protože se mi tam líbí.

to je asi tak vše, co pod tímto pojmem cítím a o čem bych mohla psát. :)
do komentářů mi můžete napsat, kam se chstáte vy nebo kde se vám líbilo nejvíce :) :* Mějte se hezky
Tess))

without school it is cool :'D

15. června 2012 v 17:40 | Tess

ahoj

konečně to mám za sebou. uf. uf. uf! napsala sem to tak jak sem uměla ;) a zatím jsou výsledky dobré. tak uvidíme!
dneska sem nešla do školy bylo mi nějak blbě tak mi mamka dovolila zustat doma víš, mám skvělou mamku♥ později se mi ulevila a šli jsme na výstavu. schikaneder♥ jo. má doost dobrý obrázky :O


známky, známky a tento týden pauza :))

8. června 2012 v 19:45 | Tess
Ano, ano..
ZNÁMKY -> asi všichni víte, že končí rok a já se zase jednou musím učit. přes rok na to kašlu a teď to hold jinak nejde. zatím se daří vše udržet na normálnu,a le nastávající týden bude kritický.. hóóóódně kritický...matiky, čeština, ta poznávačka a další..

PAUZA -> jak jste asi pochopili na nastávající týden pozastavuji. nic bych nepřidala a tak.. nemažte si mě prosím z affs! pokusím se obíhat, ale nevim. ozvu se za týden.
Pa Tess :*

kytky, kytky, kytky..jahody♥

5. června 2012 v 20:52 | Tess

HLAS tady prosím

ó bóže. taky máte tak potrhlou profeosrku na příroďák jako my ? ne? tomu veřím. protože to snad ani nejde! 82 kytek do poznávačky?! ona by z nich nepoznala ani jednu. když vykládá, tak pouze z učebnice! už sme s kámošem rezignovali a opisujem si to z učebnice a ji nepoloucháme. not bad ;D já mám příroďák fakt ráda, ale s ní?!! nelze! učení si zpříjemňuju čím? J A H O D A M A ♥miluju jahody s cukrem! i vy ?
jinak jsem dneska měla zkoušky ze zpěvu a včera z klavíru ;)) zvládla sém tó :D som borec :D né, to nejsem :D ale sem pyšná, že už to mám za sebou :))

a co vy ? co škola? co vubec život? doufám, že stejně jako já to zatím zvládáte a těšíte se na prázky♥!
papa :* Tess
xx